Actueel weer Haaksbergen
Laatste update: 2026-05-13 om 14:10 uur
| Temperatuur | 9.1 °C |
| Neerslag | 3.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.0 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1000.9 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 39.0 km/u om 12:49 u |
| Minimum temp. | 7.4 °C om 06:06 u |
| Maximum temp. | 12.7 °C om 12:22 u |
| Windchill | 9.1 °C |
| Hitte index | 12.2 °C |
| Dauwpunt | 7.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 142.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 856.0 W/m2 om 11:58 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 3.8 om 11:52 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:18 u |